Θα πρέπει να έχετε την javascript ενεργοποιημένη για να δείτε αυτή τη σελίδα
Αυτή η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να περιηγηθείτε στην ιστοσελίδα συμφωνείτε με τη χρήση των cookies. Τι είναι τα cookies
phone 211 40 30 455     mobile 6936878370    



11x11 οΑ Τουρνουα Star Sports Club

Σεζόν 2018-192017-18

Πρόγραμμα Αγώνων

Δεν υπάρχουν προγραμματισμένοι αγώνες

Αποτελέσματα

ΟμάδεςΣκορ
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
5 - 2
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΤΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΑΣΤΙΓΙΟ ΑΛΕΞ
ΠΡΕΝΤΣΟΣ
ΠΡΕΝΤΣΟΣ
LOCO FAMILY
vs
YOUNG
2 - 2
ΠΑΝΤΕΛΙΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΑΤΑ
ΣΟΥΛΙ
ΕΟΜΜΕΧ
vs
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
0 - 0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
vs
ΒΟΡΕΙΟΙ
6 - 2
ΒΕΤΣΙΚΑΣ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ
ΒΕΤΣΙΚΑΣ
ΒΕΤΣΙΚΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
CAPO VERDE
vs
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 - 1
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΧΡ
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2η Αγωνιστική - 14 Οκτωβρίου 2017
ΒΟΡΕΙΟΙ
vs
ΕΟΜΜΕΧ
5 - 3
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΤΣΑΝΚ
ΚΙΜΙΓΚΕΛΗΣ
ΚΙΜΙΓΚΕΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
vs
LOCO FAMILY
1 - 5
ΠΡΙΜΤΣΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΗΣ
ΜΑΡΙΝΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
vs
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
1 - 7
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΤΑΓΚΟΥΛΗΣ
ΒΟΡΓΙΑΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
YOUNG
4 - 2
ΤΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΤΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΑΣΤΙΓΙΟ ΑΛΕΞ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΑΡΣΕΝ
ΣΟΥΛΙ
CAPO VERDE
vs
ΝΙΚΑΙΑ
0 - 3
ΤΡΙΜΠΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΤΡΙΜΠΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
vs
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
3 - 5
ΦΙΛΙΠΠΑΣ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ
3η Αγωνιστική - 21 Οκτωβρίου 2017
LOCO FAMILY
vs
ΑΤΛΕΝΤΙΚΟ ΜΠΙΝΕΙΡΟ
2 - 1
ΜΥΛΩΝΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
vs
CAPO VERDE
3 - 4
ΣΙΑΝΝΗΣ Α
ΣΙΑΝΝΗΣ Α
ΣΙΑΝΝΗΣ Α
ΑΓΓΕΛΗΣ
ΠΟΥΛΙΑΔΗΣ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
1 - 1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
vs
ΕΟΜΜΕΧ
2 - 3
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ
ΚΙΜΙΓΚΕΛΗΣ
ΤΣΟΥΦΑΚΗΣ
ΝΙΚΑΙΑ
vs
ΒΟΡΕΙΟΙ
5 - 3
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΑΣΤΙΘΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
vs
YOUNG
6 - 2
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΣΟΥΛΙ
ΣΤΡΟΚΑ
4η Αγωνιστική - 4 Νοεμβρίου 2017
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
vs
ΝΙΚΑΙΑ
1 - 11
ΓΟΥΛΕΤΑΣ Μ
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ
ΜΠΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
ΕΟΜΜΕΧ
1 - 1
ΤΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ
LOCO FAMILY
vs
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
1 - 2
ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ
ΒΟΡΓΙΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
vs
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
2 - 1
ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΗΝΙΑΚΟΣ
ΑΤΛΕΝΤΙΚΟ ΜΠΙΝΕΙΡΟ
vs
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
2 - 5
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΒΕΖΑΚΗΣ
ΒΕΖΑΚΗΣ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ
ΒΟΡΕΙΟΙ
vs
CAPO VERDE
1 - 1
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΗΣ
5η Αγωνιστική - 11 Νοεμβρίου 2017
CAPO VERDE
vs
YOUNG
3 - 2
ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΥΛΟΓΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
KEVIN
ΒΑΤΑ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
vs
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 - 2
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΘΩΜΑΣ
ΦΡΕΝΤΥ
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
vs
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
3 - 1
ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ
ΧΑΤΖΗΣ
ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ
ΣΙΕΜΠΟΥ
ΝΙΚΑΙΑ
vs
ΕΟΜΜΕΧ
5 - 3
ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ
ΚΙΜΙΓΚΕΛΗΣ
ΚΙΜΙΓΚΕΛΗΣ
ΚΙΜΙΓΚΕΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
ΑΤΛΕΝΤΙΚΟ ΜΠΙΝΕΙΡΟ
3 - 2
ANDREI ΚΙΟΥΤΑΚ
ANDREI ΚΙΟΥΤΑΚ
ANDREI ΚΙΟΥΤΑΚ
ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΜΩΡΑΪΤΗΣ
6η Αγωνιστική - 25 Νοεμβρίου 2017
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
CAPO VERDE
6 - 2
ΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ
ΑΛΙΒΕΡΤΗΣ ΜΑΝΟΣ
ΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΥΛΟΓΙΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
vs
LOCO FAMILY
1 - 3
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
ΒΟΡΕΙΟΙ
5 - 0
ANDREI ΚΙΟΥΤΑΚ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ
ΤΣΑΠΑΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ANDREI ΚΙΟΥΤΑΚ
YOUNG
vs
ΕΟΜΜΕΧ
7 - 6
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
ΝΙΚΑΙΑ
2 - 2
ΤΣΑΠΑΤΣΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ANDREI ΚΙΟΥΤΑΚ
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
vs
YOUNG
4 - 1
ΣΙΑΝΝΗΣ Α
ΣΙΑΝΝΗΣ Α
ΣΙΑΝΝΗΣ Α
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
vs
ΕΟΜΜΕΧ
0 - 6
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΝΙΟΥΣΕΦ
ΜΙΛΑΤ
ΜΙΛΑΤ
ΜΙΛΑΤ
ΑΤΛΕΝΤΙΚΟ ΜΠΙΝΕΙΡΟ
vs
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
1 - 7
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΧΑΤΖΗΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
CAPO VERDE
vs
LOCO FAMILY
0 - 4
ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
vs
ΝΙΚΑΙΑ
4 - 3
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΒΟΡΕΙΟΙ
vs
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
1 - 4
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΝΙΚΑΙΑ
vs
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
2 - 1
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ
CAPO VERDE
vs
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
5 - 2
ΕΥΛΟΓΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΧΡ
ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΕΛΙΣΤΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ
LOCO FAMILY
vs
ΒΟΡΕΙΟΙ
2 - 2
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΠΡΑΝΤΙ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
vs
YOUNG
1 - 1
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
vs
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
2 - 1
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ
7η Αγωνιστική - 9 Δεκεμβρίου 2017
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
vs
ΝΙΚΑΙΑ
1 - 3
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
LOCO FAMILY
3 - 6
ΛΟΥΚΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ
ΛΟΥΚΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
vs
ΕΟΜΜΕΧ
6 - 2
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΞΥΡΟΓΙΑΝΙΝΗΣ
ΞΥΡΟΓΙΑΝΙΝΗΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ
ΒΟΡΓΙΑΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
YOUNG
vs
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
2 - 0
8η Αγωνιστική - 14 Δεκεμβρίου 2017
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
vs
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
3 - 0
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
3 - 0
ΝΙΚΑΙΑ
vs
ΑΤΛΕΝΤΙΚΟ ΜΠΙΝΕΙΡΟ
3 - 0
LOCO FAMILY
vs
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
3 - 0
CAPO VERDE
vs
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
3 - 0
CAPO VERDE
vs
ΑΤΛΕΝΤΙΚΟ ΜΠΙΝΕΙΡΟ
3 - 0
ΕΟΜΜΕΧ
vs
ΑΤΛΕΝΤΙΚΟ ΜΠΙΝΕΙΡΟ
3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
vs
ΑΤΛΕΝΤΙΚΟ ΜΠΙΝΕΙΡΟ
3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
vs
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
3 - 0
YOUNG
vs
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
3 - 0
YOUNG
vs
ΑΤΛΕΝΤΙΚΟ ΜΠΙΝΕΙΡΟ
3 - 0
ΒΟΡΕΙΟΙ
vs
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
3 - 0
ΒΟΡΕΙΟΙ
vs
ΑΤΛΕΝΤΙΚΟ ΜΠΙΝΕΙΡΟ
3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
vs
ΑΤΛΕΝΤΙΚΟ ΜΠΙΝΕΙΡΟ
3 - 0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
vs
ΜΑΥΡΗ ΘΥΕΛΛΑ
3 - 0
9η Αγωνιστική - 16 Δεκεμβρίου 2017
ΕΟΜΜΕΧ
vs
CAPO VERDE
0 - 2
ΔΡΑΖΙΩΤΗΣ
ΠΟΥΛΙΑΔΗΣ
ΝΙΚΑΙΑ
vs
YOUNG
6 - 1
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
vs
ΒΟΡΕΙΟΙ
4 - 2
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
vs
LOCO FAMILY
0 - 5
ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
vs
ΑΠΟΛΛΩΝ
3 - 1
10η Αγωνιστική - 16 Ιανουαρίου 2018
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
vs
ΒΟΡΕΙΟΙ
3 - 0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
vs
ΕΟΜΜΕΧ
1 - 2
ΦΡΕΝΤΥ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΜΙΛΑΤ
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 - 0
ANDREI ΚΙΟΥΤΑΚ
ΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΛΟΥΚΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΒΟΡΕΙΟΙ
vs
YOUNG
1 - 4
ΞΑΝΘΑΚΗΣ
ΒΑΤΑ
STERGIO
ΒΑΤΑ
ΒΑΤΑ
LOCO FAMILY
vs
ΝΙΚΑΙΑ
1 - 3
ΜΥΛΩΝΑΣ
ΤΑΧΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΜΠΑΡΜΠΟΛΟΥΤΣΙ ΑΝΤΡΕΑΣ
11η Αγωνιστική - 24 Ιανουαρίου 2018
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
vs
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
3 - 2
ΒΕΤΣΙΚΑΣ
ΒΕΤΣΙΚΑΣ
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ
ΝΙΚΑΙΑ
vs
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
5 - 4
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ
ΠΑΛΙΟΣ ΧΑΡΗΣ
ΕΟΜΜΕΧ
vs
LOCO FAMILY
3 - 5
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ
ΜΙΛΑΤ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΟΥΒΑΡΗΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ
12η Αγωνιστική - 27 Ιανουαρίου 2018
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
vs
ΒΟΡΕΙΟΙ
5 - 2
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΠΙΡΤΟΥΝΙΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
3 - 1
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ANDREI ΚΙΟΥΤΑΚ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΝΤΙΝΙΑΚΟΣ
CAPO VERDE
vs
LOCO FAMILY
3 - 5
ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΓΕΛΗΣ
ΠΟΥΛΙΑΔΗΣ
KΕΚΟΣ
KΕΚΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
vs
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
7 - 3
ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΛΑΖΑΡΟΥ
ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ
ΕΟΜΜΕΧ
vs
ΝΙΚΑΙΑ
1 - 3
ΜΙΛΑΤ
ΚΕΚΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΤΑΧΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
13η Αγωνιστική - 3 Φεβρουαρίου 2018
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
vs
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 - 0
14η Αγωνιστική - 5 Φεβρουαρίου 2018
CAPO VERDE
vs
ΝΙΚΑΙΑ
2 - 4
ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
LOCO FAMILY
vs
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
1 - 4
ΜΥΛΩΝΑΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ
ΒΟΡΕΙΟΙ
vs
ΕΟΜΜΕΧ
2 - 6
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
vs
YOUNG
4 - 8
ΚΑΨΗΣ
ΒΛΑΧΟΣ
ΒΛΑΧΟΣ
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΣΟΥΛΙ
KEVIN
KEVIN
KEVIN
KEVIN
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΙΑΣΟΝΑΣ
ΒΑΤΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
3 - 1
ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ANDREI ΚΙΟΥΤΑΚ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΝΤΙΝΙΑΚΟΣ
15η Αγωνιστική - 17 Φεβρουαρίου 2018
ΕΟΜΜΕΧ
vs
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0 - 3
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΙΚΑΙΑ
vs
ΒΟΡΕΙΟΙ
6 - 2
ΤΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΤΑΧΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΤΑΧΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
YOUNG
0 - 3
16η Αγωνιστική - 24 Φεβρουαρίου 2018
LOCO FAMILY
vs
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
2 - 2
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ
17η Αγωνιστική - 25 Φεβρουαρίου 2018
ΝΙΚΑΙΑ
vs
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 - 2
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΤΑΧΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
LOCO FAMILY
vs
YOUNG
3 - 2
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ
ΛΑΖΙ
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
vs
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
3 - 1
ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ
ΝΤΙΝΙΑΚΟΣ
ΝΤΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ
ΒΟΡΕΙΟΙ
vs
CAPO VERDE
3 - 7
ΜΠΡΑΝΤΙ
Χοντζάι Άννυ
ΚΑΠΟΥΡΑΝΗΣ
ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΧΡ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
ΟΣΜΑΝ
ΔΡΑΖΙΩΤΗΣ
ΕΟΜΜΕΧ
vs
ΑΠΟΛΛΩΝ
1 - 4
ΚΙΜΙΓΚΕΛΗΣ
ΛΟΥΚΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
18η Αγωνιστική - 3 Μαρτίου 2018
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 - 4
ANDREI ΚΙΟΥΤΑΚ
ANDREI ΚΙΟΥΤΑΚ
ANDREI ΚΙΟΥΤΑΚ
ANDREI ΚΙΟΥΤΑΚ
ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΡΟΥΒΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΖΗΣΗΣ
LOCO FAMILY
vs
ΝΙΚΑΙΑ
0 - 8
ΤΣΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΤΑΧΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
CAPO VERDE
vs
ΕΟΜΜΕΧ
3 - 2
ΜΑΡΟΥΣΗΣ
ΜΠΟΥΓΑΛΗΣ
ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΧΡ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ
ΝΑΝΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
vs
YOUNG
7 - 5
ΧΑΛΚΙΑΣ
ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
vs
ΒΟΡΕΙΟΙ
4 - 0
ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ
ΠΡΑΣΣΑΣ
ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ
ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ
19η Αγωνιστική - 10 Μαρτίου 2018
LOCO FAMILY
vs
ΕΟΜΜΕΧ
2 - 2
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΒΟΡΕΙΟΙ
vs
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
3 - 4
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΤΑΓΚΟΥΛΗΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ
YOUNG
vs
ΝΙΚΑΙΑ
1 - 2
ΤΣΩΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
vs
CAPO VERDE
4 - 1
ΑΝΤΡΙΟΥ
ΑΝΤΡΙΟΥ
ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ
ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
5 - 2
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΛΟΥΚΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΛΟΥΚΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
20η Αγωνιστική - 18 Μαρτίου 2018
ΝΙΚΑΙΑ
vs
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
5 - 0
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
YOUNG
vs
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 - 3
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
vs
ΕΟΜΜΕΧ
4 - 0
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
vs
LOCO FAMILY
3 - 2
ΝΤΙΝΙΑΚΟΣ
ΝΤΙΝΙΑΚΟΣ
ΜΠΑΛΑΣ
ΜΠΑΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
ΒΟΡΕΙΟΙ
1 - 1
21η Αγωνιστική - 25 Μαρτίου 2018
ΕΟΜΜΕΧ
vs
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
3 - 0
ΧΑΣΑΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ
ΚΙΜΙΓΚΕΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
vs
ΑΠΟΛΛΩΝ
2 - 0
ΣΤΕΦΑΤΟΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ
ΒΟΡΕΙΟΙ
vs
LOCO FAMILY
0 - 8
ΜΥΛΩΝΑΣ
ΜΥΛΩΝΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΣΚΟΥΦΗΣ
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
CAPO VERDE
vs
YOUNG
5 - 1
ΟΥΕΛΙΓΚΤΟΝ
ΟΥΕΛΙΓΚΤΟΝ
ΔΡΑΖΙΩΤΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
vs
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
3 - 5
ΠΛΟΥΜΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΠΛΟΥΜΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤ
ΚΑΨΗΣ
ΚΑΨΗΣ
ΒΛΑΧΟΣ
ΦΡΕΝΤΥ
22η Αγωνιστική - 1 Απριλίου 2018
CAPO VERDE
vs
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
4 - 2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
vs
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
2 - 5
ΠΛΟΥΜΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΠΛΟΥΜΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
vs
ΝΙΚΑΙΑ
3 - 2
ΒΟΡΕΙΟΙ
vs
YOUNG
3 - 0
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
LOCO FAMILY
2 - 1
ΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
23η Αγωνιστική - 15 Απριλίου 2018
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
vs
ΝΙΚΑΙΑ
5 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
vs
ΝΙΚΑΙΑ
5 - 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
LOCO FAMILY
vs
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 - 0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
vs
ΕΟΜΜΕΧ
3 - 0
ΑΠΟΛΛΩΝ
vs
CAPO VERDE
3 - 1
24η Αγωνιστική - 22 Απριλίου 2018
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
vs
ΒΟΡΕΙΟΙ
2 - 2
ΝΙΚΑΙΑ
vs
ΑΠΟΛΛΩΝ
1 - 6
ΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΟΥΚΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
CAPO VERDE
vs
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 - 1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ
vs
ΑΓΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ
3 - 2
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΡΜΥΛΑΓΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ


www.starsportclub.gr

mapΛεωφόρος Κωνσταντίνου Καραμανλή 4 (πρίν την Α’ πλαζ Βούλας)
phone211 40 30 455
mobile6936878370
emailinfo@starsportclub.gr
facebookStarSportClub @ Facebook
youtubeStarSportClub @ YouTube


ISO